Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Udzielili odpowiedzi

Zgłoś do moderatora
Nie wiem, czy dobrze Ciebie rozumiem? Czy chodzi Ci o to, że ten fakt jest nieistotny z punktu widzenia akcjonariuszy Hawe i niepotrzebnie się o tym rozpisujemy?
Według mnie sytuacja w Hawe Telekom jest istotna dla akcjonariuszy Hawe S.A. ponieważ jedynym istotnym składnikiem majątku Hawe S.A. były udziały w Mediatel, do którego należy 100% udziałów w Hawe Telekom. Bez Hawe Telekom spółka Hawe S.A. jest wydmuszką z długami.
W zasadzie to już się chyba stało, bo udziały w Mediatelu już są zarządzane przez kogoś innego i ten ktoś zwołał NWZA Mediatela, na którym wybierze sobie nowy zarząd. Następnie zwoła NWZA Hawe Telekom, na którym wybierze sobie nowy zarząd. A później nie wiem co chcą zrobić. Mogą np. podwyższyć kapitał przez emisję akcji dla podmiotu, na który się zgodzi ministerstwo. Jeśli udziały w Mediatel przejęła ARP, to może Hawe Telekom trafi do Exatela. I nic nam wtedy nie da NWZA w Hawe S.A.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.