Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Udzielili odpowiedzi

Zgłoś do moderatora
Według mnie korzyść z tego jest taka, że jeśli ministerstwo wcześniej o tym nie wiedziało, to teraz o tej zmianie zostało przez nas poinformowane. Jeśli są ludźmi odpowiedzialnymi, to zajmą się tym tematem o ile rzezywiście jest taka potrzeba. Jeśli by się okazało, że przekształcenie spowodowało utratę kontroli nad spółką, a ministerstwo o tym wiedziało, ale nie zareagowało to ktoś będzie musiał ponieść konsekwencje.
W teorii cel tej zmiany jest taki jak napisał Aero, czyli przekształcenie długu w akcje. Chyba w raporcie rocznym Hawe Telekom za 2021 była taka informacja. To ma być nowa propozycja układowa. Jednak jak się czyta, że od grudnia 2017 roku spółka przygotowuje propozycje układowe i po pięciu latach nadal nie ma układu, to chyba można dojść do wniosku, że te wszystkie działania są pozorowane i oficjalny powód nie koniecznie jest tym prawdziwym.

P.s.
Inna sprawa, że można było odpowiedzieć na nasze pytanie w jednym zdaniu i nie trudzić się w wyjaśnianiu dlaczego nie możemy dostać odpowiedzi. Chyba, że taka formułka jest wysyłana na zasadzie kopiuj wklej i tylko zmieniają kilka słów, żeby pasowało do sytuacji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.