Dnia 2023-01-26 o godz. 09:17 ~Onyx napisał(a):
> Ja?
>
> Kolega z pierwszego posta nie zdaje sobie sprawy, że już kilka jego postów jest w IR XTB. Było takie inf tu na forum. Dalej w to brnie, ale to już jego decyzja i ryzyko.
>
oczywiście miałem na myśli założyciela tych wypocin,mam nadzieję,że za niego wezmą się i puszczą w skarpetkach