Życie to ryzyko to niewiadoma i wielka zagadka to podróż w którą pójdziesz drogą znana i uczęszczaną bądź będziesz kreślił swoją drogę . Możesz zamknąć się na wszystko i nie wiedzieć nic . Możesz być bezpieczny i poruszać się w znanym otoczeniu nie poczuć nic . Możesz być otwarty i dowiedzieć się wiele . Możesz otworzyć się na ryzyko i poznawać nowe obszary a poczujesz siłę . Wybór należy do Ciebie . Świat jest dla odważnych co próbują i się nie poddają walczą do utraty tchu ... a kto jest biedny odpowiedz sobie sam . Pozdrawiam i więcej wiary i charakteru życzę :)