Kontrakty cfd to nie jest nowość i istnieją od 1990 r.Nikt nikogo nie zmusza do podejmowania ryzyka, są inne instrumenty do zarabiania na xtb, a więc nie rozumiem tej żółci.Tu raczej psychiatra potrzebny niż zakładanie forum i biadolenie, że jest się chciwym podwójnie.