A może Ty byś chciał żeby większość ludzi wygrywało i zarabiało naniejszosci. Albo żeby broker oddawał tym co przegrają? A może ty jesteś z tych co wzięli kredyt na znanych sobie zasadach a jak stopy poszły do góry to już byś chciał pomocy albo psioczysz na wszystko tylko nie na siebie. Jesteś beznadziejnym typem wiecznego marudy. Ogarnij sie