Świat jest dla odważnych ? Hmm tu się do końca nie zgadzam bo ludzie widzą tych odważnych co się im udało i mają odniesienie a zawsze jest tak Ci co się im nie udało to leżą często w ziemi i milczą i swojej historii życia , milczący świadkowie są milczący niewidzialni więc nie bierze ich i ich przykładu nikt pod uwagę.