Kolejny "merytoryczny" post. Alex czy jak Ci tam może byś się odniósł w końcu do problemów i jeżeli znasz to udzielił odpowiedzi na kilka pytań. A nie skaczesz z tematu na temat i walisz szyderę z każdego kto mówi że w tej firmie coś jest nie tak. Nikt tutaj nie płacze tylko chciałoby sie kilka osób dowiedzieć dlaczego Prezes z Zarządem tak lecą sobie w ch... , w spółce która jest notowana na giełdzie i z racji tego obowiązują ją pewne zasady.