Nikt nie namawia cie do chwalenia kogokolwiek czy czegokolwiek , ale też nie chce wysluchiwać płaczliwych bab ktore narzekaja , że kupiły akcje i teraz lamentują co mają z tym problemem zrobić . Inwestujac w akcje niestety podejmuje się ryzyko i przed zakupem dobrze jest zapoznać sie z dobrymi i złymi stronami spółki . Tyle na ten temat i nie mam zamiaru wyjaśniac ci czegokolwiek .