Bardzo merytoryczny post, jestem wdzięczny za radę i udział w dyskusji. Twój post naprawdę wiele wniósł do wyjaśnienia problemów w punktach powyżej. Dziękuję. Jeszcze raz dziękuję. Więcej takich osób jak Ty i stworzymy jeden wielki szczęśliwy akcjonariat Protektora. Będziemy trzymać się za rączki i tańczyć w kółko śpiewając pieśni pochwalne na cześć Prezesa i Rady Nadzorczej.