1. jak brak polityki informacyjnej to i "underperformance" jest
2. można polemizować i to bardzo
3. wyprzedaż majątku i likwidacja zakładu to plus?
4. jakieś konkrety poprosze jak: kiedy? i za ile?
5. kto?! kiedy?! gdzie?! i za ile?!
6. kierowanie się opinią biura maklerskiego w polskich realiach to
jak zakładanie sobie sznura na szyje
7. technika i analiza ma się do Protektora jak grzebien dla łysego
Ta duża setka co wczoraj poszła, to średnio co 3-4 miechy idzie. I zawsze
jak sie przewali to kurs zmienia kierunek, więc i w tym przypadku nie powinno
być inaczej. I to jedyna dobra strona tego wszystkiego.