Poza zakładem na Ukrainie sprzedał już chyba wszystko, ma jednak ciepła posadkę w ktp, po sprzedaży spółki dla pkc. Myślę, że jeszcze dość długo będą utrzymywali trupa, aż przejedzą wszystkie pieniadze Groclinu. To nieprawdopodobne jak można rozłożyć tak prężnie działającą i rozwijająca się spółkę.