No ale tak ma nie 99,ale 100% firm))))
Cała ekonomia nie tylko Polski ale i świata,to dług spłacany długiem.
Dlatego kontrolerzy (z)robią nam reset gospodarki,bo oni przecież najlepiej wiedzą,jak się ma stan rzeczy,więc tak, ogólny reset rzeczywistości.
No i co nam zostało,ano każdy musi posprzątać na swoim podwórku,potrzebny jest reset duchowy.
Czas się przygotować na trudne czasy cyfrowego kolektywizmu,pany,znaki końca.
Groclin chyba wie coś więcej,skoro spieniężyli co się dało...
Najlepsza strategia to kesz i spekulacje (co dalej)
Aj dołnt neu.