Caly czas obserwuje ,i sie czaje ale jak mowicie ze bedzie dobrze zaryzykuje , juz niewiele jest spolek na Gpw ktore praktycznie nie braly udzialu w hossie dwuletniej.A teraz widze jest najlepszy moment na wejscie spolka w dolku i cos sie zaczyna dziac .