Tak Perełka dokładnie jest tak jak piszesz, tznz tym 4,50 nie bylbym takim hurraopty ale okolice 2,9- mozeeee 3 przy dobrych wiatrach w plecy z dolu jest szansa. Na 4,50 nie liczylbym ,chyba ze przebije 2,9x i wtedy bedzie sie rysowac nowy uklad.
Tak patrze teraz jeszcze na zniesienia Fibo i ...tez daje sygnal na K na najblizsze dni,a dzisiejsza blokada batonem ewidentnie potwierdza ze tu juz malo akcjonariatu do dołowania (tylko czynnik nadwyczajny moglby popsuc relacje). Klocek ok 56-58 tysia byl nie do pokonania. Co myslisz o Fibo ?