A ja mysle ze po Świetach bedzie niezla jazda na Pcguardzie , analiza swoja droga ale zwiekszenie zyskow prawdopodobnnie 10 -krotne - sam prezes Caltrawy zachwala i mowi ze bedzie o niebo lepiej(wiekszosciowy udzialowiec) sypac juz nie ma kto pakietowki 35% drozej niz na rynku , po 5.50 kupione okolo 5 % akcji-co jeszcze trzeba? moim zdaniem wszystkie znaki na ziemi i niebie przemawiaja za wzrostem i to duzym ,podrawiam. (ps. cena rynkowa 2.80 smiech na sali hehe)