Wszystko sie zgadza tylko wielkosc wybicia mi nie pasuje -jezeli sam głowny udziałowiec mowi ze Pcguard zarobie duzo wieksza kase niz do tej pory i wskazniki beda o niebo lepsze to znaczy jest za wzrostem i bedzie pomagał -a w takim przypadku ruch w gore widzialbym na poziomie 4,50 i to juz w tym miesiacu. Obserwowalem dzisiaj notowania Pcguarda i naprawde juz nie mial kto sypac w tych cenach , a mógł był na k prawie caly dzien baton 58 000 . -to jak dla mnie jest jednoznaczna prognoza na jutro -dalej w gore.