Czemu dla DON PATRONE dobra cena, to 5,50.
a MY szczypiemy się za połowę ceny,,,,,,,
Pomijając sprzedaż PREZESA po 9 zł..
Tu zawsze drobnych robiono w lewo...
Chyba, iż pod NOWYM kierownictwem coś się zmieni....
Dla mnie, STARY PREZES , to największy SZKODNIK!