Dnia 2016-09-08 o godz. 19:30 ~panda napisał(a):
> Najważniejsze w tym wszystkim, aby spółka była dobra fundamentalnie to zarobią Ci od AF, a dla tych z AT każda okazja jest dobra i niech też zarabiają. Pomijam spółki jak hetan, bo tam technika ma tyle wspólnego z rzeczywistością, co ja z byciem papieżem :D Niech braster się rozwija to miejmy nadzieję uda się sporo zarobić, a w międzyczasie przecież można opierać się na AT i w ramach jej coś sobie rysować i pogrywać. Co kto lubi.
O to to...wlasnie chodzi nie mowic co kto ma robic i w co wierzyc
poglady wymieniac ale nie dyskredytowac innych kazdy wie
co dla niego jest najlepsze.
Zgodzilismy sie tu idealnie :-)
ps.Wololo dobrze argumentowal uzycie AT, Mac5 w swojej wypowiedzi pokazal ze nie zna zalozen na ktorych opiera sie AT wiec polemika za gleboko siegalaby do podstaw za duzo pisania
bede sie tylko przysluchiwal dyskusji.
pzdr