Dnia 2016-09-08 o godz. 18:02 ~Mac53 napisał(a):
> . Te swoje luki i flagi, młoty i gwiazdy będziecie mogli analizować po pojawieniu się sprzedaży i kilku okresach rozliczeniowych. Czuwaj!!!
1)Nie wiem czemu upierasz się że, niemożna stosować AT do spółek bez przychodów, przecież to nie analiza fundamentalna gdzie trzeba w bilanse patrzeć, wielu analityków robi AT np: par walutowych, wykresów ropy lub złota i tam też brak przychodów
2)Tak podniecamy się jedną świecą bo własnie ta świeca wybiła się ponad formacje flagi,
3)Ta świeca to nie młot ani gwiazda ale "biała marubozu",
4)Wyznaczanie wsparć i oporów to też AT i jak niektórzy pisali kolejne wsparcie na 22 20 18 zł to milczałeś
pozdrawiam