Jeśli pod każdą premierę spółka rośnie to the moon i później za każdym razem jest ogromny zrzut i mnóstwo osób wiszących latami na hakach to coraz mniej chętnie się kupuje takie akcje, zbyt mało stabilny akcjonariat i ryzyko haków nie przekonuje. To jest moja teoria. Poza tym ktoś już pogrywa co też jest bardzo widoczne.
Klin, gdzie ta ostatnia luka jest?