Niestety ale większość z małych inwestorów lubi zaklinać rzeczywistość i nie rozumie, że 11 bit jest spółką dobrą i tyle. A większość liczy na to, że wydadzą coś po czym zrobią się drugim CDP. Otóż nie, fakty są takie, że nikt nie ogląda trailerów ani gameplay'ów do TA i FP2. Liczby na YT są śmiesznie małe co wynika z małego zainteresowania tytułami. To po prostu NIE SĄ hity, pomimo, że obie gry, jako gracz uważam za ok. Druga sprawa 11 bit przewalił na projekcie 8 ile? 40 baniek? Z takich rzeczy nie podnosi się w tydzień. Teraz będą LATAMI odbudowywać zaufanie chyba, że jakimś cudem coś będzie komercyjnym hitem, wtedy faktycznie może być wystrzał w górę ale póki co tego nie widzę.