Wedlug Ciebie Frostpunk 1 sprzedal 6 mln kopii w 1.5 roku?
Radze pezesledzic historie i wyniki. FP2 dal juz 130-140 mln przychodu, nie nazwalbym tego porażka.
The Alters sprzedalo pewnie okolo 600 tys kopii w rok od premiery, jednak w gre gralo ponad 2 mln ludzi. W przypadku FP2 gamepass sie oplacil, z kolei w przypadku The Alters niekoniecznie. Zobaczymy co przyniesie DLC do gry, ktorej gracze nie maja nic do zarzucenia.