dla mnie bez roznicy czy dzis bdzie 8,5 czy 8
po 8 dokupie z checia jeszcze
tu bedzie rozgrywka vide poczatke roku 2017
przed wynikami bedzie maly run na akcje
ale rozumiem ze czesc osob realizuje skormene zyski, i ciagle jest jakis maly sypacz co bruzdzi
ale juz obserwujac zlecenia wyraznie widac ze jakis grubasek to sie mocno pakuje
obstawiam pzu, oni sa najelpiej poinformowani co sie bedzie dzialo i nie pytajcie dlaczego :)