W mojej opinii jesteśmy w trzeciej fali impulsu wzrostowego która powinna być dłuższa od fali 1 a po korekcie będziemy jeszcze wyżej. Obroty na wybiciu potwierdzają teorię o wzrostach a dodatkowo zbliżają się wyniki które powinny być dobre dodatkowo mogą być wzbogacone o odwrócone odpisy więc ja spokojnie czekam