Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,80 zł , zmiana od tamtej pory: 42,44%

Re: TAK ENTER ZARABIA !!! A Wy oddajecie za darmo papier... LINK !!!

Zgłoś do moderatora
Nom... w sezonie samolot 4-5 godzin na dobe powinien byc na ziemi, tankowanie, wymiana bagazu, pax, zalogi i jazda. 2-3 komplety zalog na dobe do wymiany i wtedy sa zyski. Co z tego ze czarter ? W ciagu dnia jeden czarter to zaden wyczyn.
Polska - egipt - polska ~ 10 godzin pracy
Polska - kanary - polska ~ 12 godzin pracy
Polska - grecja - polska ~ 7-8 godzin pracy

2 egipty na dobe do zrobienia, 3 grecje na dobe do zrobienia itd wtedy sa zyski.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 1,80% 33,90 2021-10-26 16:18:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.