Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,80 zł , zmiana od tamtej pory: 27,61%

Re: TAK ENTER ZARABIA !!! A Wy oddajecie za darmo papier... LINK !!!

Zgłoś do moderatora
Autor: ~Gość [89.64.26.*] 2020-07-27 10:15

weź poczytaj co to są linie czarterowe i czym się różnią od normalnych a potem zabieraj głos. Bladego pojęcia nie masz o czym mówisz, jak masz psa to wyjdź lepiej z nim na spacer i poopalaj się a nie zawracaj d... swoimi dziwnymi przemyśleniami

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 0,44% 34,20 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.