Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,40 zł , zmiana od tamtej pory: 22,26%

Re: TAK ENTER ZARABIA !!! A Wy oddajecie za darmo papier... LINK !!!

Zgłoś do moderatora
ONE MUSZĄ LATAĆ CODZIENNIE i WSZYSTKIE! A nie wybrane samoloty w wybrane dni. Podajesz dwa przykłady i myślisz, że ma to jakieś znaczenie? Sam w to wierzysz? Nie jestem naganiaczem, bo ani nie mam akcji ani nie chcę kupować. Kurs Entera jest mi obojętny, choć śledzę go z ciekawości. Inwestowanie w tym momencie to samobójstwo. Próbuje was ostrzec. Dzisiaj mega spadki na liniach lotniczych. Najmniej poszkodowany przez COVID Ryanair właśnie pokazał swój raport. Warto przeczytać, zobaczyć ich wyniki oraz przede wszystkim PLANY i wrócić tutaj i podziękować komuś kto chce wam pomóc, by nie sparzyć kapitału...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 0,90% 33,50 2021-10-21 16:25:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.