Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,40 zł , zmiana od tamtej pory: 47,62%

Re: strach ma wielkie oczy....

Zgłoś do moderatora
Czas spojrzeć prawdzie w oczy !! Powierzyliśmy stery tej firmy ludziom pozbawionym kompetencji menagerskich. Brak strategii co wielkrotnie tu pisano , marazm , zajmowanie się sobą i dbanie o własne interesy bądź interesy wąskiej grupy ludzi , kłamstwo i konfliktowanie ludzi, brak jakichkolwiek działań na przyszłość ( niby skąd  skoro nie ma strategii)  - i gdzie tu Projprzem ? Proszę wskazać jakieś działanie które skutkowałoby jakimś pozytywem , które podniosłoby wartość spółki i wzmocniło pozycję konkurencyjną ? Zwolnienie Prezeski? Mianowanie na Prezesa Pana z PGR ? Czy Przemek będzie lemiesze i brony  produkował w Sempólnie ?  Z informacji które uzyskałem w spółce zależnej Prezesem został Pan który nie ma żadnego doświadczenia w zarzadzaniu firmą , handlem etc a został nim tylko dlatego ,że był lojalny w stosunku do nowej władzy - a gdzie kompetencje ? Zarzucano poprzednim władzom spółki kolesiostwo - a jak to nazwać co się zadziało . Mija już 4 miesiące działania nowej władzy - w budownictwie koniec i początek roku to czas zbierania portfela zamówień - gdzie on jest ? Ten portfel i te zamówienia ? Co Pan Lewandowski robi ? Co władze spółki robią ? Wydają nasze pieniądze na prawników w obronie swoich interesów a nie naszych - jestem ciekaw ile już pieniędzy poszło na prawników ? I ile jeszcze zostanie wydanych aby się bronić przed pozwami .
Słusznie jeden z forumowiczów zauważył brak spójności - z jednej strony władze komunikują o inwestycjach w przeładunki a z drugiej o sprzedaży segmentu ? Jedne i drugie jest obliczone na wzrost wartości akcji a osobiście wątpię aby Asa Abloy chciał kupic przeładunki. To zagrywka piarowa . Cena 15 Pln jest ceną fajną lecz obecność Panów K;P;L w spółce obniża wartość tej spółki do jakiś 6 zł czyli po 3 PLN na głowę . Proszę zobaczyć że spółka jest sparaliżowana praktycznie od września /października kiedy to widomo kto dołączył - ile na tym straciliśmy i ile stracimy ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROJPRZEM -3,13% 12,40 2021-11-26 10:31:09
2021-11-18
Wyniki finansowe
Wyniki finansowe
2021-10-29
Rejestracja zmian w Statucie
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.