Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,40 zł , zmiana od tamtej pory: 47,62%

Re: strach ma wielkie oczy....

Zgłoś do moderatora
proszę przeczytajcie te 2 ostatnie komunikaty... z jednej strony informacja, że prowadzone są rozmowy w sprawie zbycia techniki przeładunku, z drugiej, że zamiarem jest inwestowanie w ten segment i jego rozwój. Następnie... w sprawozdaniu finansowym za 2015 r. brak jakiejkolwiek informacji ze strony zarządu PJP o strategii, brak informacji nt strategii zarząd PJP zarzuca Immobile. PARANOJA!!!!!
Panowie z IMMOBILE czas na porządki w PJP. Strach zarządu PJP i lokalusów przed Wami jest tak wielki, że wydaje się, że ktoś tam postradał zmysły. TRZYMAM ZA WAS KCIUKI.
PS. czy te 15 zł już na tym forum się wcześniej nie pojawiało? pojawiało! Pietrzak mydli oczy swoim starym przyjaciołom mamiony przez Karskiego, co prowadzi prosto na dno.         

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROJPRZEM -3,13% 12,40 2021-11-26 10:31:09
2021-11-18
Wyniki finansowe
Wyniki finansowe
2021-10-29
Rejestracja zmian w Statucie
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.