Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,40 zł , zmiana od tamtej pory: 50,00%

strach ma wielkie oczy....

Zgłoś do moderatora
Po przeczytaniu ostatnich komunikatów Przemka należy stwierdzić, że obecni "zarządzający" Przemkiem wpadli w pułapkę strachu. Odtajnienie informacji poufnej w świetle wcześniejszych komunikatów i sprawodzań zarządu z działalności za 2015 r. dawały do zrozumienia, że zmiana władzy miała doprowadzić do szybkiego i stabilnego wzrostu spółki.... i co???? Dowiadujemy się, że jedyny rentowny biznes w tej firmie jest na sprzedaż. Wygląda na to, że ktoś się przestraszył wezwania do sprzedaży i zaczął działać paranoidalnie. Strzał w kolano! Kto mądry szybko sprzeda!
Zarzucano poprzedniej Prezes zły nadzór nad spółką (patrz projekty uchwał na WZA) a tutaj ktoś podaje komunikat po którym kurs akcji poleci w dół. Jak taki komunikat można upublicznić i oczekiwać, wzmocnienia pozycji firmy na rynkui. Sprzedaż technik dochodowego segmentu.... a w Przemku zostaje co? Nie efektywne konstrukcje.... i biurowiec.... ładne mi 15 zyla za akcję.
Jakie tu ma znaczenie analiza wartości księgowej na akcję? Firma jest tyle warta ile da za nią ktoś na rynku. Zapisy księgowe są tylko wirtualne i nie mają żadnego pokrycia w majątku rzeczowym i finansowym spółki.Po tym komunikaie akcje po kursie 5 zeta to będzie marzenie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PROJPRZEM 0,00% 12,60 2021-12-01 14:35:30
2021-11-18
Wyniki finansowe
Wyniki finansowe
2021-10-29
Rejestracja zmian w Statucie