Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,40 zł , zmiana od tamtej pory: 47,62%

Re: strach ma wielkie oczy....

Zgłoś do moderatora
patrzę i oczom nie wierzę... Kto pisał te komunikaty?? Panowie i Panie czy dla was jest wartość godziwa?
Cytuję  z raportu 32/2016  "(...) W opinii Zarządu Spółki zaoferowana cena (...) na poziomie 8,50 zł za akcję znacznie odbiega od wartości godziwej spółki (..)" oraz z raportu 31/2016 "(...) W ofercie wskazano jedynie, iż cena nabycia uzależniona będzie od wskaźników EBIT/EBITDA dla segmentów systemów przeładunkowych (...)" Ponawiam pytane czym jest wartość godziwa?
Jeśli koś z zarządzających ma wątpliwości to w komunikacie 31/2016 sam oferent napisał jakie parametry będzie brał pod uwagę w przypadku ustalania ceny za którą kupi segment technik - czyli EBIT i EBITDA. Zwyczajowo przyjmuje się ih 3 lub 5 ktotność.  Zarząd Spółki skutecznie postarał się i zaniżył wyniki za 2015 i EBIT oraz EBITDA są ujemne ale biorąc pod uwagę dane za 2014 i 3 kwartały 2015 to wartość firmy liczona krotnością EBITDA (dane finansowe opublikowane na bnkier.pl) wynosi 1,60 - 2,60 zł. a gdzie te 15? Panowie i Panie jak można być tak ślepym i działać świadomie na niekorzyść spółki? Straszycie Immobile KNFem a sami co rocie?
Tyl lat inwestuję ale takiego numeru jak żyję nie widziałem - sprzedaję.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROJPRZEM -3,13% 12,40 2021-11-26 10:31:09
2021-11-18
Wyniki finansowe
Wyniki finansowe
2021-10-29
Rejestracja zmian w Statucie
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.