Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,18 zł , zmiana od tamtej pory: -86,77%

Re: Stabilne wyniki Grupy AWBUD po I kwartale 2017 r.

Zgłoś do moderatora
O Boże, skoro tak się chwalicie dobrymi kontaktami z panem Bogiem (musicie być w niezłej komitywie, skoro używacie terminu "Bozia") to ja się zapytam, ile awbud wydał na koszty postępowania sądowego, koszty prawników i ile trwała sprawa sądowa, ile odsetki?

czy ten milion z kawałkiem zrekompensuje zmniejszony zysk w stosunku do okresu poprzedniego i zmniejszoną ilość zamówień, które faktycznie ma teraz awbud w stosunku do tego, co zakładał i czym się chwalił jeszcze nie tak dawno temu? nawet biorąc pod uwagę "sezonowość" tego biznesu, ale to przecież wszyscy profesjonaliści zakładają od samego początku, przy wszystkich wyliczeniach i szacunkach.

Może "Bozia" pomoże awbudowi w sprawach zamówień i zwiększenia zysku ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 0,95 2020-09-09 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.