Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,00 zł , zmiana od tamtej pory: -86,43%

Stabilne wyniki Grupy AWBUD po I kwartale 2017 r.

Zgłoś do moderatora

Witamy serdecznie,

Uprzejmie informujemy, że opublikowano skonsolidowany raport za I kwartał 2017 r.  Grupy AWBUD. 

Stabilne wyniki Grupy AWBUD po I kwartale 2017 r.

AWBUD, wyspecjalizowana grupa budowlana notowana na GPW w Warszawie, w  I  kwartale  2017  r. wypracowała 57,18 mln zł skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży. Znacząco poprawił się zysk brutto na sprzedaży – wzrost o 5,4% do 4,52 mln zł.
Kontynuacja stabilnych wyników Grupy za I kwartał 2017 r., to efekt prowadzenia zdywersyfikowanej działalności budowlanej,  a także konsekwentnej polityki w zakresie realizacji kontraktów w kluczowych segmentach Grupy.
 Skonsolidowany zysk na działalności operacyjnej (EBIT) wyniósł 703 tys. zł, a skonsolidowana EBITDA 1,11 mln zł.
EndFragment
Zachęcamy do zapoznania się raportem: link 

Pozdrawiamy
Zespół Relacji Inwestorskich AWBUD S.A.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AWBUD 0,00% 0,95 2020-09-09 11:00:00