Całkowicie się Tobą zgadzam ~bartek1991, echo było bardzo stabilne przy zawirowaniach na GPW, taka oaza spokoju. Spółka poinformowała o nie małym zysku, ma środki na skup, inwestycje w toku (jedna niedaleko miejsca mojego zamieszania).
Deweloper o dość solidnych podstawach i na fali spadków, które jeszcze na GPW powinny powrócić może nadarzyć się kilka okazji do dobierania akcji w lokalnych dołkach.