No więc tak jak mówiłem wiele się nie działo. 26 stycznia kurs był na szczycie i wynosił 2,04 zł. Były dwa wyraźne dołki ale kurs nie spadł poniżej 1,85 zł. ECHO poradziło sobie z wyraźnym spadkiem WIG-u, który miał miejsce w ciągu paru poprzednich dni. Teraz trzeba czekać na utworzenie się bazy i jeśli nastąpi wzrost wolumenu oraz wybicie się ceny ponad 2zł można będzie uznać, że to czas na zakupy. W każdym razie nie nastąpi to szybko. Jednak odradzam sprzedawanie. W ogóle w obecnej sytuacji na WIG-u lepiej jest kupować akcje niż je sprzedawać.