Witam wszystkich, jak nastroje na najblizszy tydzien? Jak wasze przewidywania i wrozenie z fusow lub bardziej doskonalych form przepowiadania kursu? Ja osobiscie twierdze ze bedzie nerwowo ale nie wiem co sie wyloni z tego naszego ostatniego zjazdu, czy podjazd na 2,... czy testujemy 1,7. Jakie sa wasze opinie??