Dużo się raczej nie będzie działo( jeśli chodzi o echo) w tym tygodniu.
Raczej średni obrót, ale wyniki finansowe całkiem dobre. Myślę, że jak skończy się wyścig szczurów na akcjach typu immoeast (odradzam - sztuczne napędzanie rynku), inwestorzy pomyślą o takich spokojnych akcjach jak echo - została ona mocno przeceniona w czasie spadków (jak zresztą większość akcji). Jeśli chodzi o kurs to nie powinien spaść poniżej 1,85. Na szczycie w ciągu 2 tyg. powinien mieć trochę powyżej 2 zł wtedy można sprzedać. Analitycy oświadczyli niedawno, że cena docelowa dojdzie do około 3,38, więc w takiej perspektywie warto kupować. Na spadek raczej się nie zanosi.