Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,61 zł , zmiana od tamtej pory: 10,40%

Re: Smutno...

Zgłoś do moderatora
Ja myślę, że prezes Playway nigdy nie pozwoli na zatopienie spółki. W przeciwnym wypadku będzie miał problem z wprowadzaniem kolejnych spółek na NC ze względu na potencjalną niechęć inwestorów. Pomijając liczbę akcji nie zdziwiłbym się, gdyby nowy prezes był przez niego rekomendowany.

Póki co w akcjonariacie powinien być również prezes Movie Games, który dołączył w okolicach podpisania umowy na DDM. Dla mnie to jest i był gwarant tego, że gra zostanie ukończona. Ze słów nowego prezesa wynika, że nadal nad nią pracują i oddawane są kolejne milestony.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYSLASH -0,75% 3,99 2023-02-02 12:20:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.