Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,85 zł , zmiana od tamtej pory: 8,83%

Re: Smutno...

Zgłoś do moderatora
Czekaj, to ja Ci po 15stu minutach odpiszę inaczej:

Spółka jest super! Wszystko gra! Prezio i gry są super!

O to chodziło? Nadal będziecie zaklinać rzeczywistość? Jestem dokładnie tego samego zdania, co Edi. Moim zdaniem spółka ma 10% szans na to, że wyjdzie z tego dołka.
Mam akcje kupione w okolicach 13zl i stratę ponad 70%. Takiej straty realizować nie będę. Już wolę zaryzykować, bo na szczęście stać mnie na to.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYSLASH 4,23% 4,19 2023-02-02 11:37:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.