Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,85 zł , zmiana od tamtej pory: 4,42%

Re: Smutno...

Zgłoś do moderatora
Ale ja się przyznałem do błędu niejednokrotnie. Co to ma wspólnego z tym, że w tym momencie muszę sprzedać? Wtedy co? Nie ma błędu?

W spółkę wierzyłem. Teraz się łudzę a już i tak co raz mniej.
Tak samo, jak gracze w totolotka. Wywalą 5zl i ich to nie boli. Mnie moja strata również.

Więc przy obecnym kursie oraz całej otoczce związanej z wymianą prezesa i przesunięciem Triba, potencjalną zmianą zespołu etc bardziej traktuję już Poly jako loterię...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYSLASH -1,95% 4,02 2023-02-01 16:49:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.