Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,24 zł , zmiana od tamtej pory: 28,40%

Re: Smutno...

Zgłoś do moderatora
Jacek jest po prostu wróżką, która ciągle trenuje i nic mu z tego nie wychodzi :D
Nie wiem, jakim trzeba być ograniczonym bucem, aby ciągle jwmawiać jednym, że ci drudzy akcji nie mają :D

Także pamiętajcie, ludzie! Jak widzicie Jacka na forum, to nie ważcie się pisać niczego negatywnego o spółce! Jacek-wróżka pstryknie tylko palcami i Wasze akcje w magiczny sposób znikną!


Oczywiście odwrotna sytuacja, jak będziecie się wyrażać o Poly w samych superlatywach. Wtedy Jacuś wywróży Wam wielki pakiet akcji w Waszym portfelu!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYSLASH 3,48% 4,16 2023-02-02 13:50:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.