Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,85 zł , zmiana od tamtej pory: 3,64%

Re: Smutno...

Zgłoś do moderatora
Czy ja pisze jak to cudownie jest teraz? No raczej nie. Jest kijowo, ale gorzej byc juz chyba nie moze, a widze szanse ze bedzie lepiej. Tez kupilem po 13-14 zl. Czasem sie zdarzy dokumentna wtopa. Bywa.
Nie wiem czyj to cytat, ale brzmi mniej wiecej tak: "Czy dzis bys kupil spolke xxx? Jesli nie, a teraz masz, to sprzedaj."
Nie rozumiem twojej logiki. Albo wierze w spolke ze stac ja na rozwoj i lepszy kurs, albo przyznaje sie do bledu i ja wywalam. Proste. A CIĄGŁE szkalowanie jej na forum jest po prostu zalosne oraz glupie, bo dzialasz na swoja szkode jako posiadacza akcji, czyli WSPÓŁWŁAŚCICIELA firmy na ktora psioczysz. Naprawde nie widzisz tego?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYSLASH -0,75% 3,99 2023-02-02 12:00:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.