coś ty za spółkę kupił w listopadzie 2013 po 4,30?...
bo na pewno nie datę
pogrążasz się coraz bardziej:
http://at.biznesradar.pl/19fbc768b2047ecb01ad9c7037429790.png
oj, podszywaczu-kompromitacjo,
ty miał choć przedszkolakowe pojęcie o wykresach i o dacie... ;)
ale częściwo masz rację:
http://at.biznesradar.pl/ba217934e455d281e6c4e8fcc3ca4d12.png
było kiedyś 4,30 - za dwie akcje ;)
tylko byś się nie podszywał pod mój nick, gdybys wtedy kupił, ale chwaliłbyś sie pod własnym, jakis to zarobiony...
ale pisz dalej - podoba mi się ta zabawa ;)