Dnia 2016-05-09 o godz. 17:10 ~wykres napisał(a):
> Dnia 2016-05-09 o godz. 16:47 ~wykres napisał(a):
> > Niestety dałem się ubrać przy kursie 4,30 i stąd mój żal do tej spółki. Pisząc te posty próbuję ostrzec innych. Przepraszam, że spamuję forum.
>
> o, znowu mój podszywacz wrócił!... - jak wesoło znowu! ;)
> znaczy, ze coraz wiecej jest tych, co boją się moich postów i nie moga przejść obojetnie obok nich...
>
> ale koleś chlapnął - kompromitacja total!
> co za pajac podszywa się pode mnie, by nie mieć pojecia o dacie...;)
> http://at.biznesradar.pl/fb8c311490b41a8666d91baa6bce8a0e.png
> kiedy data była po 4,30?
>
To Ty kolego przestan podszywac sie pode mnie. Tego nicka uzywam od wielu lat. Jakos z Twojego linka widac ze nie masz pojecia o ABC Data. Kompromitujesz sie.