Dnia 2016-05-09 o godz. 16:47 ~wykres napisał(a):
> Niestety dałem się ubrać przy kursie 4,30 i stąd mój żal do tej spółki. Pisząc te posty próbuję ostrzec innych. Przepraszam, że spamuję forum.
o, znowu mój podszywacz wrócił!... - jak wesoło znowu! ;)
znaczy, ze coraz wiecej jest tych, co boją się moich postów i nie moga przejść obojetnie obok nich...
ale koleś chlapnął - kompromitacja total!
co za pajac podszywa się pode mnie, by nie mieć pojecia o dacie...;)
http://at.biznesradar.pl/fb8c311490b41a8666d91baa6bce8a0e.png
kiedy data była po 4,30?