Jest tak jak piszesz obracają ......akcjami z swoim pośrednikiem Mbankiem który jest ich sygnatariuszem !! Sprawdzalismy podczas ostatnich sesji i wszystko się potwierdza to co też podejrzewaliśmy od dłuższego czasu ......a więc czas zająć się tą sprawą publicznie .