Wystarczy jeden donos jedno zgłoszenie od jednego akcjonariusza a nawet osoby prywatnej i odpowiednie organy zajmą się firma Monnari i Misztalem .Bo jeżeli faktycznie tak jest że skupuje Prezes te same akcje co wcześniej skupił i obraca nimi powtornie odkupując je znów po cenie ustalonej z sprzedającym . to ewidentnie działa tutaj na szkodę akcjonariuszy i spółki !bo w taki sposób można skupować akcje bez końca i obracać nimi non stop blokują np.wzrost kursu itd. i zanizajac cenę spółki poprzez właśnie sprzedawanie akcji skupionych po bardzo niskiej cenie nabywcy za udziały w nieruchomościach które ten posiada a ten potem sprzedaje znów akcje misztalowi wystawiając je po też niskiej cenie aby blokować wzrost kursu .Co świadczy o zmowie 2 stron i powiązań ze sobą !A więc jest to ewidentnie oszustwo i działanie na szkodę akcjonariuszy i samej firmy zaniżając jej cały czas wartość akcji !! I można to bardzo szybko sprawdzić i zweryfikować poprzez wgląd akcjonariatu oraz transakcje a jest bardzo nie wiele podczas każdej sesji kto sprzedał kto kupił i od kogo . !