.....
Śmieszne jest żeby wieżyc spółce i prezesowi który za nieruchomości daje akcje po zaniżonej cenie działając na szkodę akcjonariuszy i spółki .Od tego są odpowiednie służby i prokuratura i to one powinny to sprawdzić wszystko a nie tłumaczenia prezesika który i tak nic nie powie rzetelnego tylko ściemni na maxa.