..,
Dokładnie tak jest firma która obejmuje akcje od misztala po zaniżonej kwocie za udziały w nieruchomościach które przejmuje Misztal akcje później wystawia ta firma misztalowi w skupie i tak to działa .Można to spokojnie sprawdzić i udowodnić ......zresztą zobaczycie sami że tej foremki która akcje wzięła za udziały nie będzie na walnym a jak będzie to już z dużo mniejszą ilością akcji bo od nich skupuje Misztal .I tak to się kręci drodzy państwo .....firemka zarabia bo przejmuje akcji po zaniżonej wycenie od misztala a ten potem skupuje powyzej ceny nabytej i w taki sposób misztalek kręci tutaj walki blokując kurs i skupując poraz drugi te same akcje co wcześniej nabywał .Tylko że teraz nabywa od firemki której sprzedał akcje z skupu firmy mogą Monnari .Czyli obraca tymi samymi akcjami cały czas i tak o to kręci .Dlatego powinna to zbadać prokuratura i organy ścigania czyli sprawdzić firmę która dostała akcja z skupu od misztala ile ich na obecnie i od kogo skupuje teraz akcje Misztal i wszystko się wyjaśni .